Ecovacs DEEBOT X11 Powerful Stain Remover | DSO010056
- TootjadEcovacs
- Mudel: DSO010056
- Saadavus: 5
-
51€
Ecovacs DEEBOT X11 Powerful Stain Remover | DSO010056
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 99.00 mm |
| Gross height (mm) | 271.00 mm |
| Gross weight | 1.38 kg |
| Gross width (mm) | 166.00 mm |
| Net weight | 1.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 194 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Plastic (No PET) | 55.00 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product family | DEEBOT X11 Powerful Stain Remover |
| Producer product name | DSO010056 |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: ecovacs deebot x11 powerful stain remover dso010056, dso010056, ecovacs, tolmuimejad

